Ana Sayfa >> Bahar Evi >> Çankaya, dünya sağlık örgütü toplantısında

Çankaya, dünya sağlık örgütü toplantısında

Çankaya, dünya sağlık örgütü toplantısında

Çankaya Belediyesi, Dünya Sağlık Örgütü’nün Finlandiya’da düzenlediği Sağlıklı Kentler Projeleri Hazırlama ve Uygulama Eğitiminde.

Çankaya Belediyesi katıldığı uluslararası programlarda, öncüsü olduğu projelerin sunumunu yaparak başka ülkelerde uygulanabilirliği üzerinden kritikler yapıyor. Finlandiya’da Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından 19-22 Eylül tarihlerinde Finlandiya’nın Turku kentinde düzenlenen Sağlıklı Kentler Projeleri Hazırlama Uygulama Eğitimi’ne katılan Çankaya Belediyesi, programda sağlık ve sosyal alanında yaptığı çalışmalar hakkında da detaylı bir sunum gerçekleştirecek.

Uluslararası gelişim ve değişimleri takip ederek, daha iyi bir yönetim oluşturma anlamında yurtdışı proje, program ve deneyimlerden yararlanılması temelli bir politika benimseyen Çankaya Belediyesi, Finlandiya’daki programa   “Sağlıklı Kent Çankaya”   başlıklı bir sunumla katılım gösteriyor.
Sunumda, Çankaya Belediyesi’nin devam eden projelerinden gündüz bakımevleri, Çankaya Evleri, Bahar Evi, Çankaya Belediyesi Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi, evde temizlik, evde sağlık hizmetleri, kadın sığınma evi, çocuk oyun parkları, Halk Sağlığı Merkezi gibi hizmetler hakkında detaylı bilgi verilecek.


Source: SONSÖZ

Yazar Hakkında - Alper Uğuroğlu

Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Mezunu ,Sonsöz Gazetesinde çalışıyor... Sonsöz Gazetesi Grafik Departmanı - www.sonsoz.com.tr, Siyaset.TV Web Yöneticisi - www.siyaset.tv, Rtuk.TV Web Yöneticisi - www.rtuk.tv

Bide Buna Bakın

Seri Katil Atalay yakalandı

İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan seri katil Atalay Filiz, İzmir’in …

EURO 2016 bugün başlıyor

24 ülkenin milli takımlarının mücadele edeceği Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) finalleri bugün Fransa’da başlıyor …

Yoksulluk sınırı 2.287 TL

Türkiye Kamu-Sen 2016 Mayıs ayına ait asgari geçim endeksi sonuçlarına göre, tek kişinin yoksulluk sınırı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir